Bağcılar Matematik Özel Ders 0549 527 77 58 

Bağcılar Matematik Özel Ders

Bağcılar matematik özel ders hizmetlerini uzman kadromuz ile kendi kursumuzda ve istediğiniz yere gelerek sürdürmekteyiz.Matematik dersi Türkiye eğitim sisteminin her sınıf ve sınavı için hep en önemli ders konumunda olmuştur. Üniversite için hazırlık dönemi, liseye geçiş dönemi ve ara sınıflar için öğrenci ve velilerin yüksek not taleplerinin en fazla olduğu derstir.

Kat sayısı ve sınav sonuçlarına etkisi yüksek olan matematik dersi genel olarak en fazla rehavet gören özel bir derstir. Özel matematik dersinin istenmesinin başlıca sebeplerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

Yukarıda sıraladığımız sebepler genel olarak öğrencilerimizin kalabalık sınıf ortamlarında karşılaştıkları problemlerdir. Sentezedu’da birebir ders ile bu problemlerin minimuma indirilmesi hedeflenir. Sentezedu olarak biz matematik ve diğer branşlar için verdiğimiz birebir derslerde öğrencilerimizin bu problemlerle karşılaşmaması ve bu denli ön yargılarını alt etmelerini hedefliyoruz.

Peki Sentezedu’da özel matematik dersinin avantajları neler?

Birebir ders olması nedeniyle öğretmenlerimiz öğrencilerinin seviyelerini baz alarak program oluştururlar.

Öğrencilerimiz, öğretmenlerine anlamadıkları konuları hiçbir baskı yaşamadan özgürce sorabilir ve konuyu anlamadan diğer konuya geçmemiş olurlar.

Ders sonlarında etüt çalışmalarımız ile bolca soru çözümü yaparak hem derse karşı olan ön yargıyı aşmış hem de konuları daha iyi anlamış olurlar.

Ders süresi boyunca dikkat dağıtma ihtimali olan etkenlerden arındırılmış sınıflarımızda sadece derse yoğunlaşan öğrencilerimizin kendilerine olan özgüvenleri artmaktadır.

Öğrencilerimizin durumları ders sonu müdürlerimize haber edilmekte ve velilerimize yapılan geri bildirim aramaları ile velilerimizin eğitim sürecinden bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Matematik Özel Ders Bağcılar

Matematik özel ders, Bağcılar Avrupa yakası ve Anadolu yakasında çok fazla seçeneğin bulunduğu bir alana sahiptir. Etüt merkezleri, mühendisler ve üniversite öğrencilerinde bu hizmeti bulabilirsiniz. Sentezedu olarak biz matematik birebir dersi Bağcılar’da kurumsal olarak velilerimize sunan, ve sektördeki tecrübesiyle bu alanda iddiası olan kurumlardan biriyiz. Bağcılar Avrupa yakası ve Anadolu yakasında 30’dan fazla şubemizde ders taleplerinize en uygun fiyatlarla ve size özel paketler ile hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Sizi de Bağcılar’daki şubelerimize bekliyoruz. Üstelik ücretsiz tanışma dersimiz ile sistemimizi ve şubelerimizi yakından tanıyabilirsiniz. Ücretsiz tanışma dersi için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Fiyatları

Matematik ve daha birçok dersin eğitimini verdiğimiz kurumumuzda öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu akademik hayatlarında başarılı olmaktadır. Biz de uzman öğretmen kadromuz ile birlikte öğrencilerimizin hedeflerini, hayallerini gerçekleştirmeleri için her an destek oluyoruz. Ders saatine, birebir veya ikişer, üçer bireylik gruplara göre belirlenen matematik özel ders fiyatları 60-150 tl’lik fiyat aralığında değişkenlik göstermektedir. Ders sayısı arttıkça ders başına düşen ücret azalacaktır. Farklı eğitim kurumlarındaki matematik özel ders fiyatları ile karşılaştırma yapıldığında çok uygun fiyatlara birebir özel dersi Sentezedu ile bulabilirsiniz.