Bahçelievler Butik Dershane

0212 660 47 90 – 0549 527 77 58 

Butik Dershane

Bahçelievler Butik Dershane bizim işimiz. Sizde Bahçelievler ve İstanbul’un her yerindeki öğrencilere butik dershane LGS,TYT,AYT ve Liselere hazırlık, Üniversiteye hazırlık,Matematik,İngilizce,Edebiyat,Fizik,Kimya,Biyoloji,Tarih,Coğrafya Dersi veren Özel sentez butik öğretim kurumumuza gelmek isterseniz bizim ile iletişim kurmanız yeterli 0212 660 47 90 – 0549 527 77 58  Numaraları aramanız yeterlidir.

Butik dershaneler çok az kişilik sınıflardan meydana gelen ve de minimum 4, maksimum 8 kişilik sınıflarda bire bir eğitim-öğretim yapılmakta olan ve başarıya odaklanan bir dershane türüdür. Öğrenciye özel hazırlanan bireyselleştirilmiş ders programlarıyla, öğrenci maksimum seviyeye yani yapabileceğinden daha da fazla seviyeye çıkartılması planlanır. Sınıf mevcudu çok az öğrenciden oluştuğu için arka sıralarda kalıp dersten kopan öğrenci devri kapanmış olur. Bütün öğrencilerin ön sırada oturduğu sınıflarda bire bir eğitim vermenin amaçlandığı sınıflarda öğrenci başarıları artık en üst seviyeye çıkmakta ve de öğrenciler istedikleri bölümü kazanmaktadır. Eğitim -Öğretim seviyesi yüksek olduğundan başarı odaklıdır. Sınıftaki öğrenci sayısı ne kadar az olursa o kadar kaliteli ders olur anlayışını ön planda tutmaktadır. Öğretmenler de öğrencileri az olduğu için her bir öğrencinin sorularını veya anlamadıkları konuları en baştan anlatabilirler. Bu durum başarıyı maksimize eder.

Eğitim koçları eğitim gören öğrencilerin eksik oldukları konuları tespit ederler. Öğrencilerin her hangi bir konuda sorunları olup olmadıklarını tespit ile beraberinde eğer varsa, öğrenci aileleriyle iletişime geçip sorunu tamamen ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalarla ortak karar alınarak sorun çözümlenir. Öğrencinin dikkatinin dağıldığı durumlarda öğretmen hemen öğrencinin dikkatini toparlar ve gerekiyorsa konu anlatımına en baştan başlar ve öğrencilerin anlamadıkları noktalardaki ince detaylarla konunun iyice kavranmasına yönelik yardımcı alıştırmalar verilir. Konu pekiştirildikten sonra öğrenci başarısı daha da çok artmaktadır. Öğretmen her konu sonunda denemeler ve beraberinde testlerle çocukların seviyesini ölçer. Öğrencilerin yapamadığı soruları, onlarla beraber yapmaya çalışarak nerede yanlış yapıldığı konusuna yoğunlaşır. Kısaca butik dershanelerde başarı hedefi her zaman %100’dür ve hemen hemen her zaman bu hedef tutturulur.

Sizler de yukarıda izah ettiğimiz bu başarıları Sentez Butik Eğitim Kursu ile yaşamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.