Bakırköy Sentez LGS Hazırlık Hızlı Okuma
LGS sınav müfredatında sınav soruları, öğrencinin ne bildiği ile ilgilenmekten ziyade, bildiklerini ne kadar sürede doğru yorumlayabildiği ile ilgileniyor.Öğrenciden istenilen; önce oku, sonra anla, sonunda soruyu doğru çözümle ve bunu sana verilen sınırlı sürede yap.

Öğrencilerin, sürekli değişen ve yeni nesil sorular olarak nitelendirilen sorular ile başa çıkma konusunda sorun yaşadıklarını biliyoruz. Bu problemle başa çıkmaları konusunda zihinlerinin yatkınlık kazanması amacıyla “Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimini” kursun ilk 1 ayı içinde veriyoruz.

Hızlı okuma tekniklerine sahip olduktan sonra öğrencilerin zihinleri yıl boyu bu yönde otomatik bir pratik yapmış olacak ve LGS hazırlık süreci boyunca okuduğunu anlamlandırma yönünden olumlu bir gelişim göstermelerini sağlayacak.

LGs soru formatı açısından bakıldığında sadece Türkçe- Sosyal soruları değil, Matematik ve Fen Bilgisi soruları da oldukça uzun ve mantığın ön planda olduğu sorular olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden LGS Kampı sürecinin en başında “Hızlı ve Etkili Okuma” eğitimini öğrencilerimize ücretsiz veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You cannot copy content of this page
×

Powered by WhatsApp Chat

× Nasıl Yardım Edebiliriz?