Mezun Kayıt

 

ENTEZ TYT-AYT HAZIRLIK KURSU (MEZUN)

Yks_hazırlık_bakırköy_mezun_kurs
*Geç kayıtlar için son bir 8 kişilik sınıf açılacak ve 6 Ekim’de derslere başlanacaktır. 

YKS Hazırlık Programı için kaydı kabul edilen öğrenciler, Bakırköy SENTEZ’in benzersiz ve kişiselleştirilmiş programına dahil olurlar. YKS başarısı ve istedikleri fakülteye yerleşebilecek sıralamaları kazanmaları için, öğrencilerin hazırlık dönemi içinde istikrarlı ve iyi planlanmış bir süreç yaşamaları gerekiyor. Aynı zamanda hafta içi derslerinin verimi, çıkış saatlerinden sonra yapılacak bireysel çalışmalar, hafta sonu yapılacak tamamlayıcı çalışmalara ayırılması gereken zamanlar… vb gibi zaman yönetimi gerektiren konularda da, öğrencilerin SENTEZ’in esnekliğe uygun ve sonuç odaklı planlamasından faydalanmaları sağlanır.

(bkz. Hangi kursa gideceğime nasıl karar vermeliyim?)

 

YKS için en iyi hazırlık çalışmasını yapmak ve bunu 10-11 ay boyunca tutarlı bir birikimle, (gerekiyorsa) sıfırdan başlayarak sürecin sonuna kadar ulaştırmak disiplinler arası bir eğitim-öğretim organizasyonu gerektiriyor.
SENTEZ, öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarma konusunda en iyi desteği, aşamalı olarak onlara sunacak bir planla hareket eder. Geleceğe atacağı adım için lisans eğitimini en iyi fakültelerde almak isteyen; ama TYT AYT Hazırlık süreci boyunca karşılaşacağı zorluklara karşı nasıl bir yol izleyeceği açısından belirsizlik yaşayan öğrencilere, özel kurumlar çok yönlü bir sınav hazırlık programı sağlamak zorundalar.

(bkz. Kurs olmadan hazırlanamaz mıyım?)
(bkz. Sentez’in Butik Eğitim Anlayışı)

YKS Hazırlığı için SENTEZ’in önem verdiği ve yüksek yetkinlikte vermeye odaklandığı diğer bir destek de mentorluk/koçluk uygulamalarıdır. Bu anlamda SENTEZ, her öğrenciyle 2 haftada bir periyodik gün ve saatte 1-1 görüşme toplantıları yapar ve çalışmalarının verimini takip eder.

(bkz. Neden TYT Özel Bir Hazırlık Gerektiriyor?)
(bkz. Danışmanlık/Mentorluk Programımız)
(bkz.“Butik Dershane” olmakla ne kastediyoruz?)

  • 8 Kişilik Sınıflar
  • 40 Haftada Toplam 960 Saat Ders
  • 400 Saat Etüt Ve Birebir Soru Çözümü
  • TYT&AYT Toplam 80 Adet Deneme Sınavı
  • VIP Yayınları (14 Kitap) YKS Seti
  • Gece Etütleri
  • Bireysel Öğrenci Danışmanlığı.bakırköy_butik_dershane_sentez_yks_hazırlık_program.12.sınıf