Sentez
Deneme
Kulübü

Sentez Deneme Kulübü

Sentez Sınav Aboneliği, Deneme Kulübü üyesi YKS ve LGS hazırlık öğrencileri, her hafta farklı bir yayın evine ait güncel ve kurumsal deneme sınavına girerek sınav pratiklerini istikrarlı bir şekilde artırır. Sınav Aboneliği aynı zamanda her sınav sonrası verilen konu analizli kişisel karneleri sayesinde gelişim alanlarını görerek daha odaklı ve etkin bir çalışma programı yapma imkanı bulur. Bu bağlamda Sentez’in programlarından herhangi birine kaydolan öğrenciler Meta Sentez Deneme Kulübü’ne otomatikman üye olur.


Sınav yayınevi havuzu

Sentez Deneme Kulübü

– Her hafta farklı bir yayın evine ait güncel ve kurumsal deneme sınavı

– Her deneme sınavından sonra ders ve konu analizi içeren karne

– 6 deneme sınavında bir, öğrencinin boş bıraktığı ve yanlış cevapladığı sorular bir araya getirilerek oluşturulan “Kişisel Sıfır Hata” kitapçığı.

– Nisan ayında, öğrencinin girdiği tüm sınavların toplam soru analiziyle ortaya çıkan kişisel kazanım eksiklerine göre, öğrenciye özel oluşturulmuş ek soru bankası.

Kullanılan Kurumsal Kaynaklar:

Endemik, Supara, 3-4-5, Frekans, TÖDER Türkiye Geneli, ÖZDEBİR Türkiye Geneli, 3D Türkiye Geneli, Çap, Palme, Hız ve Renk, Apotemi, Bilim Anahtarı, Avantaj, Sonuç, Pusula, Kafa, Dengi, Karekök, Limit, Yanıt, Kronometre, Çözüm, Okyanus ,Zümrüt, Bilgi Sarmalı, Derece, Kida, Yayın Denizi, Soru Kalesi, Fen Bilimleri, Rasyonel, Bes, Ephesus, Kronometre, Avantaj, Açı, Oksijen, Efsane, Hız ve Renk, Simya, Merkez, Aday, Puan, Polimat, Pes, Çap, Bilgi Sarmal, Eğitim Vadisi, Sınav, Tayfam, Full, Okyanus, Kafa Dengi, Uğur, Performans, Paylaşım, Yanıt, Kavram, Orbital, Sonuç, Bilim Anahtarı, Ritmik, Katyon, Binot, Limit, Aday, Paraf, Kavram, Z Kuşağı, Birey, Vip, Tonguç, Ekstrem, Toprak, Gür, Derspektif, Kanguru, İlgi, Eksen Ders Market, Pegem Akademi

1
ilk 5000’deki öğrenci sayısı
1
ilk 50.000’deki öğrenci sayısı
1
%
Yerleşme oranı

Sentez Butik özel Eğitim Kursu

İletişimAdres:

Osmanağa, Gen. Asım Gündüz Cd. No:42/4.Kat (34714) Kadıköy/İSTANBULE-Posta:

info@sentezmeta.com

Telefon:

+90 542 128 45 48


(Visited 1 times, 1 visits today)