Sentez’in TYT-AYT’ye Bakış Açısı

Sentez’in TYT-AYT’ye Bakış Açısı

YKS Hazırlık için Sentez’den destek almaya başlayan 12. sınıf öğrencileri, benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir programa dahil olur. Bu program, öğrencilerin sınavda daha iyi performans göstermeye yardımcı olur. Öğrenciler YKS başarısı ve istedikleri fakülteye yerleşebilecek sıralamaları kazanmak ister. Bu yüzden öğrencilerin hazırlık dönemi içinde istikrarlı olması gerek. Aynı zamanda iyi plana sahip bir süreç yaşamasına öncelik vermek gerekir. 

(bkz. Hangi kursa gideceğime nasıl karar vermeliyim?)

Sentez’in TYT-AYT’ye Bakış Açısı

    YKS için en iyi hazırlık çalışmamızı yapmak . Bunu 10-11 ay boyunca tutarlı bir birikimle, (gerekiyorsa) sıfırdan başlayarak sürecin sonuna kadar ulaştırmak gerekir. Disiplinler arası bir  eğitim-öğretim organizasyonu gerektiriyor.
   Bu sebeple SENTEZ, öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarma konusunda en iyi desteği verir.Ek olarak aşamalı olarak planla hareket ederler. Geleceğe atacağı adım için, lisans eğitimini en iyi fakültelerde almak isterler. Ama TYT AYT Hazırlık süreci boyunca karşılaşacağı zorluklara karşı nasıl bir yol izleyeceği konusunda belirsizlik yaşamış öğrencilere, bu yönde çok yönlü bir sınav hazırlık programı uygulamak gerekir.

(bkz. Sentez’in Butik Eğitim Anlayışı)

  YKS Hazırlığı için SENTEZ’in çok önemsediği ve yüksek yetkinlikte  odak verdiği diğer bir hizmet de Mentorluk/Koçluk uygulamalarıdır. Bu anlamda SENTEZ, her öğrenciyle 2 haftada bir 1-1 görüşme toplantısı yaparlar .Çalışmalarının verimi konusunda ona koçluk takibi yapar.

(bkz. Neden TYT Özel Bir Hazırlık Gerektiriyor?)
(bkz. Danışmanlık/Mentorluk Programımız)
(bkz.“Butik Dershane” olmakla ne kastediyoruz?)

  • 8 Kişilik Sınıflar
  • 40 Haftada Toplam 960 Saat Ders
(Visited 10 times, 1 visits today)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir